Nazwa forum

Opis forum


#1 2011-06-30 17:39:05

agent

Administrator

Zarejestrowany: 2011-03-04
Posty: 37
Punktów :   

umowa wolontariacka

Przesyłam Wam umowę wolontariacką (każdemu prześlę też na  maila). Prośba Pani Dyrektor aby każdy sobie wydrukował i wypełnił umowę w zakresie swoich danych osobowych i podpisu. Z tego co zrozumiałam to osoby mieszkające daleko mogą tą umowę odesłac na adres Stowarzyszenia i myślę, że jeżeli będzie dołączona koperta zwrotna ze znaczkiem to zostaną one Wam odesłane. A....w umowie pisze że sporządzono w 2 egzemplarzach, to niech każdy wydrukuje sobie te dwa egzemplarze.

        UMOWA WOLONTARIACKA




Zawarta w dniu …...........................pomiędzy Stowarzyszeniem Rodzin i Przyjaciół
Autystów „Mały Książę” w Kędzierzynie – Koźlu, ul. Husarska 4 reprezentowanym
przez Prezes Stowarzyszenia Barbarę Wawrzynowicz,
zwanym w dalszej części umowy Zleceniodawcą, a Panią/Panem
….................................................................................................................................,
legitymującym się dowodem osobistym …................................................................,
zamieszkałym w ….....................................................................................................,
zwanym w dalszej części umowy Wolontariuszem.



1. Wolontariusz zobowiązuje się do podjęcia funkcji...................................................
                  …...............................................................................................................................
2. Rozpoczęcie wykonywania prac strony ustalają na dzień........................................
3. Niniejsza umowa zostaje zawarta na czas określony tj, do ….................................
4. Rozwiązanie umowy może nastąpić  na drodze ustaleń pisemnych stron.
5. Strony zgodnie oświadczają, że niniejsza umowa obejmuje pracę o charakterze
                  wolontariackim, która ma charakter bezpłatny.
6. W sprawach nie uregulowanych niniejszą umową zastosowanie ma Kodeks Cywilny.
7. Wszelkie zmiany umowy będą dokonywane za zgodą obu stron w formie pisemnej,
                   pod rygorem nieważności w postaci aneksów do umowy.
8. Ewentualne spory mogące wynikać  z umowy będzie rozstrzygać  właściwy
                  sąd powszechny.
9. Umowę sporządzono w dwóch jednobrzmiących egzemplarzach, po jednym
                  dla każdej ze stron.










       Wolontariusz                                                                          Zleceniodawca

Offline

 

#2 2011-06-30 20:02:33

grazka

Użytkownik

Zarejestrowany: 2011-03-13
Posty: 23
Punktów :   

Re: umowa wolontariacka

cześć przeczytałam pozdrawiam Grażyna

Offline

 

#3 2011-07-01 13:12:32

agent

Administrator

Zarejestrowany: 2011-03-04
Posty: 37
Punktów :   

Re: umowa wolontariacka

Tablice zewnętrzne są załatwione i będą gotowe do końca miesiąca lipca. Firma która to zrobi nie wymaga i nawet nie chce oficjalnej pisemnej prośby ze strony stowarzyszenia czy od nas, dlatego Pani Dyrektor tylko w tej sprawie wystawi nam opinię że grupa takie działanie wykonała. Te zaświadczenia z tym KRS do urzędu miasta są już w stowarzyszeniu do odebrania (w przyszłym tygodniu można je odebrac w każdy dzień do godziny 12). Jeżeli chodzi o konto to jest mały problem, ale dzisiaj jestem umówiona po 16-tej w BSk na Wojska Polskiego (mam nadzieję że zdążę dojechac do KK a jak mi się nie uda to załatwię to dopiero we wtorek) i o szczegółach poinformuję później. To tyle z mojej strony. A.P.

Offline

 

#4 2011-07-02 06:52:15

AweCezar

Użytkownik

Zarejestrowany: 2011-03-16
Posty: 59
Punktów :   

Re: umowa wolontariacka

OK,bardzo fajnie!!!!!!!!!
---------------------------------------------
Do tematu "Orlika" można wrócić we wrześniu,jak rok szkolny się zacznie.
Jest na "tapecie" dwóch sponsorów-zobaczymy,co z tego wyjdzie.Pozdrowionka/MS/

Offline

 

#5 2011-07-04 18:35:47

Kwiatuszek

Użytkownik

Zarejestrowany: 2011-03-13
Posty: 49
Punktów :   

Re: umowa wolontariacka

Witam
Już jestem.
Czy macie dla mnie jakieś zadanie? albo w czym mogę pomóc?
Pozdrawiam:)

Offline

 

#6 2011-07-04 21:10:15

grazka

Użytkownik

Zarejestrowany: 2011-03-13
Posty: 23
Punktów :   

Re: umowa wolontariacka

Cześć.
Dobrze by było abyś Aniu załatwiła to subkonto bo prawdopodobnie nie będzie mnie przez 2 tygodnie i
chciałabym załatwić te papiery pozdrawiam G.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.ziro.pun.pl www.3d.pun.pl www.teenager-hogwart.pun.pl www.fani-fantastyki.pun.pl www.komputerdlazielonych.pun.pl