Nazwa forum

Opis forum


#1 2011-07-05 19:05:21

agent

Administrator

Zarejestrowany: 2011-03-04
Posty: 37
Punktów :   

konto, upoważnienia, działania itd

Jeżeli chodzi o założenie konta bankowego, to mogę byc  o 10,30 i o 11, potem dopiero między 15 a 16. A jak nie jutro, to może w czwartek?? Dajcie znac komu kiedy pasuje!!! Rozmawiałam z Panią Dyr. i zależy jej na czasie bo od 14 lipca może jej nie byc,(będzie dopiero od 8 do 14 sierpnia) dlatego w tym tygodniu załatwcie sobie te umowy wolontariackie. Potem jak będziemy mieli to konto i Grażyna złoży papiery w UM to  pozwolenie które oni wystawią też musi odebrac Pani Dyr.( te pozwolenia można skserowac i dac osobom, i w punktach gdzie będą stały puszki wolontariackie). Odebrałam Wam upoważnienia ze stowarzyszenia, KRS i statut.  Jedną dużą puchę (wygląda to jak urna wyborcza) z białej pleksji zdobyłam, ale trzeba z niej zrobic kilka mniejszych. Iwona mówiłaś że twój mąż to może zrobic, więc daj znac kiedy dostarczyc Ci tą pleksję albo może ty gdzieś będziesz przy okazji w pobliżu. No i pytanko do reszty zespołu: trzeba zrobic takie puszki wolontariackie które będą stały np. w sklepach, aptekach przy kasach. Potrzebna jest przeźroczysta pleksja. Może macie takie możliwości na zdobycie czegoś takiego??
Gosia, my musimy się umówic do ZHP - zadzwonię do Ciebie(tak będzie prościej się dogadac).

Offline

 

#2 2011-07-05 19:42:17

Kwiatuszek

Użytkownik

Zarejestrowany: 2011-03-13
Posty: 49
Punktów :   

Re: konto, upoważnienia, działania itd

A więc ja mogę być o 10:30 .
Aniu jutro ustalimy dogodny dla nas termin i pójdziemy do ZHP
Popytam o materiał na puszki , może uda mi się coś załatwić.

Offline

 

#3 2011-07-06 09:03:16

AweCezar

Użytkownik

Zarejestrowany: 2011-03-16
Posty: 59
Punktów :   

Re: konto, upoważnienia, działania itd

to ok.10.30 ja będę dzisiaj ok?
Jest trochę ciężko z plexą,ale "czynię starania"-pozdrowionka:-)

Ostatnio edytowany przez AweCezar (2011-07-06 09:05:19)

Offline

 

#4 2011-07-08 15:19:43

Kwiatuszek

Użytkownik

Zarejestrowany: 2011-03-13
Posty: 49
Punktów :   

Re: konto, upoważnienia, działania itd

Witam Wszystkich czytających:)
A więc tak....konto już istnieje, numer poda Grazynka tutaj na forum.
OLU, POTRZEBUJEMY SEGREGATOR!!!!
Kontakt do mnie 501277129 PILNE!!!
Aniu , dzwoniłaś do hufca? masz jakieś inf. na ten temat.

Ostatnio edytowany przez Kwiatuszek (2011-07-09 23:56:32)

Offline

 

#5 2011-07-11 08:57:35

AweCezar

Użytkownik

Zarejestrowany: 2011-03-16
Posty: 59
Punktów :   

Re: konto, upoważnienia, działania itd

a ja dalej poszukuje tej pleksy-są tafle 100cmx100cm,odpadów nie ma-ahoj;-)

Offline

 

#6 2011-07-11 18:01:25

Kwiatuszek

Użytkownik

Zarejestrowany: 2011-03-13
Posty: 49
Punktów :   

Re: konto, upoważnienia, działania itd

Kontaktowała się dzisiaj ze mna Ola. Niestety nie ma mozliwości dostarczenia nam segregatora Ja pracuje tylko do piątku, a potem urlop i do końca miesiąca bede niedostępna.
No i co????

Offline

 

#7 2011-07-11 20:02:08

agent

Administrator

Zarejestrowany: 2011-03-04
Posty: 37
Punktów :   

Re: konto, upoważnienia, działania itd

Sorki że tu nie zaglądałam ale totalnie nie miałam czasu ani głowy, zresztą dalej jest nie za ciekawie:(.  Rozmawiałam z komendantką ZHP i znajdzie dla nas czas w środę 13.07. o 18,20 w hufcu przy ul.Piotra Skargi 19 K-K. Potem jej nie będzie, bo ma przez całe wakacje wyjazdowe obozy.

Offline

 

#8 2011-07-11 20:05:47

Kwiatuszek

Użytkownik

Zarejestrowany: 2011-03-13
Posty: 49
Punktów :   

Re: konto, upoważnienia, działania itd

Środa , 18:20 ok
Będę , jakby cos się zmieniło dam znać.

Offline

 

#9 2011-07-11 20:38:22

grazka

Użytkownik

Zarejestrowany: 2011-03-13
Posty: 23
Punktów :   

Re: konto, upoważnienia, działania itd

cześć oddałam papiery w Urzędzie Miasta jeśli dam radę to też się pojawię,ale gdzie Grażyna

Offline

 

#10 2011-07-11 21:44:31

Kwiatuszek

Użytkownik

Zarejestrowany: 2011-03-13
Posty: 49
Punktów :   

Re: konto, upoważnienia, działania itd

Grażynko, w środę 13.07. o 18,20 w hufcu przy ul.Piotra Skargi 19 K-K

Offline

 

#11 2011-07-13 07:28:15

AweCezar

Użytkownik

Zarejestrowany: 2011-03-16
Posty: 59
Punktów :   

Re: konto, upoważnienia, działania itd

Na razie próba w Jokey Plastik nie bardzo,mogą zrobić małe wiaderka/?/, mam się skontaktować po 1.08.11-macie jakieś inne pomysły???
Jak będziecie w ZHP to zapytajcie się ,skąd mają takie "puszki" na kwestę ok-pozdrowionka

Ostatnio edytowany przez AweCezar (2011-07-13 07:32:05)

Offline

 

#12 2011-07-13 08:37:47

agent

Administrator

Zarejestrowany: 2011-03-04
Posty: 37
Punktów :   

Re: konto, upoważnienia, działania itd

Puszki w ZHP zrobione są z kwadratowych  butelek po wodzie mineralnej, mleka czy czegoś innego co ma szeroki korek. Butelka w połowie jest ucięta, dołem jest korek który jest zaplombowany (oklejony) przed każdą zbiórką karteczką z pieczątką ZHP. Cała puszka jest grubo oklejona blokiem technicznym i taśmą klejącą, i z tego też jest zrobiony, wycięty otwór na pieniądze. Z zewnątrz też są puszki oklejone naklejkami z logo ZHP i każda puszka ma swój numer. Teraz harcerze mieli zbiórki zarobkowe w Sklepie Intermarche w Koźlu. Rezultat: stali przy kasach i pakowali zakupy przez 5 sobót ( przez cały dzień), uzbierali 1200zł. W ciągu tygodnia mieli ostatnio parę takich zbiórek w KK w Leklerku i z tego co mówili, więcej uzbierali ze względu na ciągle duży ruch i na to, że jest więcej kas w tym sklepie. Więc ich puszki nie są przeźroczyste, ale mogą sobie na to pozwolic, bo to oni są przy tych zbiórkach, pomagają przy pakowaniu zakupów przez co ludzie czują się trochę zobowiązani aby coś wrzucic.  Nasze będą pozostawione bezpańsko i w takim układzie możemy liczyc tylko na to, że ktoś je zauważy i sam coś od siebie tam wrzuci.
Jeżeli chodzi o duużą puszkę z przeźroczystej pleksy którą zdobyłam, to pisałam o tym już tydzień temu. Można z niej zrobic np. 3 mniejsze. Dalej czekam aż Iwona się odezwie w tej sprawie, bo mówiła że jej mąż może zrobic takie puszki, tylko potrzebuje materiał - więc, materiał mam. Jeszcze pytanko do Iwony. Mówiłaś, że załatwiłaś jakąś grupę rycerską studentów, którzy borą udział w różnych akcjach. Rozumiem że ich również można wciągnąc do np. takich zbórek w sklepach. Napisz nam czy się z nimi jakoś dogadałaś?

Offline

 

#13 2011-07-13 13:17:28

Iwona

Użytkownik

Zarejestrowany: 2011-03-31
Posty: 16
Punktów :   

Re: konto, upoważnienia, działania itd

Do soboty jestem w domu ,więc Aniu jakbyś była miła to podrzuć mi tą plekse do domu i od razu sobie odbierzesz segregator . A co do studentów to oni mogliby wziąć udział w jakimś festynie bo w sklepie 25-latki przebrani w zbroje rycerskie na pewno nie będą chcieli stać .

Offline

 

#14 2011-07-14 06:14:00

Kwiatuszek

Użytkownik

Zarejestrowany: 2011-03-13
Posty: 49
Punktów :   

Re: konto, upoważnienia, działania itd

Byłysmy wczoraj z Anią w ZHP, jeżeli kogos to wogóle interesuje, bo jak narazie to pracy grupowej nie ma tylko jedne i te same osoby angazuja sie w projekt.
Olu, prosiłam o segregator, nie mogłas nie chciałaś już sama nie wiem podjechac do K-K żeby mi go przekazac , a tu nagle okazuje się że jest on u Iwony.
Iwona, masz jeden przestanek , mogłabys podjechac  a ja bym go odebrała.
Nie piszcie że nie macie czasu , że dzieci ,bo my tez mamy dzieci nie króliki , i pracujemy.
Ludzie , to zaczyna robic się niesmaczne, nie chcecie brac udziału w projekcie to zrezygnujcie.!!!! Pracy przed nami jeszcze bardzo duzo, a my dopiero na samym poczatku, takim systemem i checią współpracy to my daleko nie zajdziemy.


Aniu, ja zrobie notatki ze spotkania w sprawie konta i z wczorajszego  , ale dopiero jak wróce z wakacji . Może pyknęłabyś jedno zdjęcie banku, oczywiście z zewnatrz , co ty na to?
Jeszcze trzeba napisac dwie notatki , pierwsza ze spotkania w Opolu, a druga dotyczaca spotkania z pania dyr. Kto je napisze?

Offline

 

#15 2011-07-14 10:07:06

agent

Administrator

Zarejestrowany: 2011-03-04
Posty: 37
Punktów :   

Re: konto, upoważnienia, działania itd

OK Gosia, cyknę zdjęcie banku i wywołam do dokumentacji jak zresztą wszystkie wcześniejsze zdjęcia i nagrania. Jeżeli chodzi o ZHP to sprawa nie będzie taka łatwa jak nam się wydawało ze względu na formalną mozliwośc załatwienia współpracy (inne cele statutowe jeżeli chodzi o zbiórki publiczne), ale w tej sprawie mamy kontaktowac się z Zhp pod koniec sierpnia, dlatego w międzyczasie powinniśmy coś jeszcze innego wymyślic, bo może się okazac że zostaniemy na lodzie. Doradzono nam współpracę z radiem Park (ZHP również tak robi i są zadowoleni a radio jest chętne do pomocy) i przez nagłośnienie naszej akcji w radiu np. zorganizowanie zbórki puszek aluminiowych, które możemy potem sprzedac, czy po prostu ogłośic zbiórkę pieniędzy czy rzeczy, które są potrzebne w naszej świetlicy. Iwona, mówiłaś że masz w radiu kogoś to może pogadaj aby takie coś załatwic?? Jeżeli chodzi o rycerzy to na tych festynach nie zbierają pieniędzy?? Ale tak sobie pomyślałam i fajnie by było (teraz się śmieję, bo staram się sobie to wyobrazic)  gdyby postawic takich trzech w zbroi na pasażu supermarkecie z informacją że dzieci mogą sobie zrobic zdjęcie z rycerzm za np. 5zł czy co łaska, a dochód z akcji jest przeznaczony na naszą świetlicę. Wywołane zdjęcia oczywiście byłyby do odbioru przez rodziców w tym supermarkecie. Zapytaj Rycerzy czy takie coś wchodzi w grę?- może to dobry pomysł???- co o tym myślicie ??
  Nawiążę jeszcze do tego co Gosia wyżej napisała. Całkowicie się zgadzam i również uważam, że robi się to wszystko niesmaczne. Jak trzeba było na koniec semestru uzupełnic segregator w kontakcie były znowu te same osoby, spotkanie w godzinach pracy a Marek wtedy przyjechał z Koźla Port na rowerze:), bo nie miał innej mozliwości. Widac można, wystarczą dobre chęci. Ciągle te same osoby uzgadniają każdy krok na forum,( bo po to ono jest aby nie tracic pieniędzy na telefony i aby wszyscy byli informowani na bieżąco), pytają co sądzi grupa w nadziei że może ktoś to czyta i obchodzi nas wszystkich los naszego WSPÓLNEGO projektu. To takie minimum przyzwoitości i chyba mieści się w standardach dobrego tonu aby odpisac na wiadomośc, SMS-a czy oddzwonic na nieodebrane połączenie. My tego nie robimy dla zabawy ale w poczuciu że to trzeba zrobic i że każdy z nas współodpowiada za całą grupę- przecież samo się nie zrobi. Każdy z nas pracuje, ma rodzinę i swoje obowiązki. Do założenia konta- znowu te same osoby i też nie było nawet odpowiedzi na forum, nawet w stylu mi nie pasuje, nie mogę czy po prostu mam was gdzieś. A jak nie na forum to są jeszcze telefony! Trochę jest to przykre, że wychodzi się z założenia, że wszystko zrobi się samo, nawet notatki z naszych spotkań i na temat tego co na bieżąco robimy. Zastanawiał się ktoś nad tym, kto to zrobi? Notatka ze spotkania w kawiarni Artysta przy teatrze w Opolu, ostatnie w Koźlu, na temat założonego konta i złożonego wniosku w UM, wizyty w ZHP czy ustalenia nazwy grupy ( bo jakby ktoś nie wiedział, bo skąd o tym reszta ma wiedziec skoro tak ciężko jest napisac parę zdań na forum, - mamy nazwę "Szukac należy sercem" czy coś w tym stylu).   Odpisując Ci Iwona na informację wyżej umieszczoną oczywiście powiem: owszem, będę tak miła i przyjadę specjalnie do Azot, mimo że nie jest to przy okazji i kompletnie nie po drodze. Będę jutro, czyli w piątek o 9 rano.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.fani-fantastyki.pun.pl www.ziro.pun.pl www.3d.pun.pl www.aranzediscopolo.pun.pl www.teenager-hogwart.pun.pl