Nazwa forum

Opis forum


#1 2011-06-08 22:47:02

AweCezar

Użytkownik

Zarejestrowany: 2011-03-16
Posty: 59
Punktów :   

!!!

Szanowne Koleżanki!!Zostało mało czasu,musimy jakieś 3-4 pomysły zacząć realizować,bo
na zezwolenia trzeba czekać 2-3 miesiące.Mój pomysł to: jakiś turniej koszykówki,lub piłki nożnej na Orliku,
i kiermasz  stoiska artystów nieprofesjonalnych na "Dniach Twierdzy Koźielskiej"??? dobre to pomysły,czy nie bardzo???
Podajcie inne pomysły!!!Pozdrowionka!!!

Offline

 

#2 2011-06-09 18:55:40

Kasia

Użytkownik

Zarejestrowany: 2011-03-10
Posty: 22
Punktów :   

Re: !!!

podoba mi się pomysł z tymi akcjami sportowymi.
a o co chodzi z tym kiermaszem?

Offline

 

#3 2011-06-09 19:18:34

 acmom

Użytkownik

Zarejestrowany: 2011-03-10
Posty: 16
Punktów :   

Re: !!!

mnie też się b. podoba, a co z pismami które Ola miała załatwić od P. dyrektor?
wiadomo już coś?

Offline

 

#4 2011-06-10 09:13:41

AweCezar

Użytkownik

Zarejestrowany: 2011-03-16
Posty: 59
Punktów :   

Re: !!!

Do końca czerwca dogadać się z artystami nieprofesjonalnymi ,coby od obrazka albo figurki jakiś grosz
wpadł do "naszej puszki",albo w inny sposób,np.zmontować oddział harcerski i zbiórki dokonać
na "Dniach Twierdzy "???
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Ola nie dała mi nr.telefonu /?/,to nie wiem czy to jest załatwione. Jak się zgłosi ,to pomyśle.Można by od poniedziałku coś działać,
załatwiać wstępnie jakieś zgody itp,itd.....a może źle myślę???
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
No to spokojnie czekam.... pozdrowionka.../MS/
------------------------------------------------------------
A może macie inne lepsze i ciekawsze propozycje???

Ostatnio edytowany przez AweCezar (2011-06-10 09:15:37)

Offline

 

#5 2011-06-10 13:28:08

Iwona

Użytkownik

Zarejestrowany: 2011-03-31
Posty: 16
Punktów :   

Re: !!!

Zorganizowanie czegoś to nie problem Tylko czy sikora nam to zaliczy bo jak nie to po co wychylać się przed szereg nie lepiej skupić się na październiku

Offline

 

#6 2011-06-10 19:10:08

 acmom

Użytkownik

Zarejestrowany: 2011-03-10
Posty: 16
Punktów :   

Re: !!!

Uważam, że nie możemy czekać do października, zresztą ustaliliśmy to ostatnio w knajpce że będziemy działać w wakacje.
Poza tym jeśli będziemy mieć odpowiednie upoważnienia i niezbędne dokumenty (wzorem segregatora z ubiegłrgo roku) to dlaczego Sikora miałby tego nie zaliczyć?
PROSZĘ MI SIĘ TU KOLEŻANKO NIE WYKRĘCAĆ!!!!
TO JEST ZESPÓŁ, WIĘC DZIAŁAMY WSZYSCY BEZ WYJĄTKU!!!

Ostatnio edytowany przez acmom (2011-06-10 19:10:50)

Offline

 

#7 2011-06-11 10:25:37

agent

Administrator

Zarejestrowany: 2011-03-04
Posty: 37
Punktów :   

Re: !!!

Zorganizowanie czegoś to jednak chyba największy problem. Wymaga to rezerwacji terminów dla działań z osobami które będą chciały nam pomóc i musimy zaplanowac jakie to działania i dotrzec do takich osób. Marek ma fajny pomysł, ale to 1 działanie to chyba za mało a jak dojdą nam inne rzeczy np zbiórka pod tesco czy cos innego, to chyba trzeba zaklepac i utalic wstępne terminy. Ja równiez czekam na oficjalne dokumenty aby móc złożyc pismo do komendanta hufca ZHP z prośbą o wsparcie harcerzy, ale też muszę wiedziec gdzie i kiedy będą nam pomagac. Będę się widziała z  trenerem ZAK-sy i tu jest większy problem bo jak już mam zawracac im głowę to muszę znac jakieś konkrety: np mogę siatkarzy poprosic o fanty, piłki z podpisami czy cos takiego- ale gdzie je wykorzystamy? czy będziemy robic jakąś loterię fantową i gdzie to będzie czy w jakiejś restauracji z zaproszonymi ludźmi? Wiem że siatkarze chętnie grają mecze chrytatywne w okolicach sierpnia, wrzesnia w ramach przygotowania do sezonu- ale to będzie od nas wymagało całej organiazacji takiego wydarzenia. Mam tu na myśli znalezienia chętnego partnera dla Zaksy- przecież z kimś muszą zagrac ten mecz a sami nie będą nam jeszcze szukac przeciwnej drużyny. Druga sprawa gdzie ten mecz zagrają? to równiez wymaga zarezerwowania jakiejś hali czy boiska ( myślę że tutaj nasz Marek mógłby cos wykombinowac, bo chyba ma takie możliwości). No i teraz pytanie czy coś takiego wogóle wchodzi w grę, czy damy radę to zorganizowac? Bo jeżeli ludzie się zaangażują a my potem z powodu naszego chaosu i niedopilnowanych spraw (terminy, rezewacje, osoby zaproszone, plakaty itd) damy ciała, to tylko się ośmieszę, albo jak mam to robic bez pomocy wszystkich osób z naszej grupy to również dziękuję bardzo.

Offline

 

#8 2011-06-11 12:34:25

Iwona

Użytkownik

Zarejestrowany: 2011-03-31
Posty: 16
Punktów :   

Re: !!!

Nie chodziło mi o zaklepywanie terminów na październik , tylko o propozycje zbiorek , które ktoś zaplanował na wrzesień np bitwa o twierdzę jeżeli chodzi o mnie czekam na wiadomość od Grażyny gdzie jest siedziba tesko z wolontariuszami też nie będzie problemu , mam już jednego sponsora o następnych się staram A CO DO ZESPOŁU TO JA W NIM DZIAŁAM . A NIE RZĄDZĘ  Na przyszły tydzień umówiłam się ze studentami z politechniki opolskiej , którzy biorą udział w rożnych festynach ,  jest to jakieś bractwo rycerskie i zorientuje się jak mogliby nas wesprzeć .   A może coś zorganizujemy np jakąś zbiórkę na Wrzosowisku (październik)

Ostatnio edytowany przez Iwona (2011-06-11 14:23:30)

Offline

 

#9 2011-06-13 08:38:51

AweCezar

Użytkownik

Zarejestrowany: 2011-03-16
Posty: 59
Punktów :   

Re: !!!

Do środy rozpoznam:
1.Możliwość turnieju koszykówki lub p.nożnej na Orliku we wrześniu.
2.W MOK-u możliwość działania podczas "Dni Twierdzy Koźle."
3.W MOSIR-rze możliwości zorganizowania "czegoś" na "starej" hali przy.Al.J.P.II
4.Możliwość turnieju piłkarskiego na "CHEMIKU"
-------------------------------------------------------------------------
Pozdrowionka /MS/

Ostatnio edytowany przez AweCezar (2011-06-13 08:40:08)

Offline

 

#10 2011-06-14 11:00:25

Iwona

Użytkownik

Zarejestrowany: 2011-03-31
Posty: 16
Punktów :   

Re: !!!

U mnie na osiedlu jeden ze sklepów zgodził się aby u nich postawić skarbonkę potrzebujemy tylko zezwolenia od prezydenta ale to chyba załatwia stowarzyszenie . może ktoś się orientuje jak to się załatwia

Offline

 

#11 2011-06-16 07:20:31

AweCezar

Użytkownik

Zarejestrowany: 2011-03-16
Posty: 59
Punktów :   

Re: !!!

Po rozpoznaniu sprawy sytuacja wygląda następujaco:

1.MOK nie jest przeciwny zbiórce podczas "Dni Twierdzy " przez wolontariuszy,ale trzeba mieć zgodę Prezydenta i być może Urzędu Skarbowego,do których trzeba
wystąpić z odpowiednimi pismami/jednakże przestrzegają przed "niewypałem",bo podczas ostatniej akcji jakiegoś stowarzyszenia zebrano...266zł./

2.Hala sportowa też wchodzi w grę nieodpłatnie,ale wszystko organizacyjnie musimy złatwić sami od początku do końca-całą akcję-bez odpowiednich pism i pomocy szczególnie
"wolontariatu"-ani rusz.
/Kto ubezpieczy imprezę od NW i OC???/

3.Na "Orliku"-jakiś turniej może być -ale tez wszystko musimy sami sobie zorganizować -oni pomogą tyle co...muszą ,w granicach obowiązków.
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na zjeździe 18-19.06.11 musimy się "skrystalizować"/Niektóre akcje przygotowywane są 8-10 m-cy tak w MOK-u mi powiedzieli/
Ogólnie życzą nam wszyscy powodzenia.

Pod patronatem "Stowarzyszenia"możemy działać - na wszystko musi wyrazić zgodę i
za nas "odpowiada"!!!

==========================================================================================================

Jest propozycja spotkania Naszej grupy w przyszłym tygodniu/27.06-2.07.11r./Dajcie znać do końca tygodnia ,co o tym myślicie.
Nagrałem się na "sekretarkę "p.Dyrektor,co do spotkania w tygodniu,czekam na odpowiedź.Pozdrowionka/MS/
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
A,kto jutro wybiera się na imprezę uczelnianą??

My 2-3.07.11r. możemy sobie zrobić jakąś wycieczkę integracyjną-proszę o opinię!!!-dajcie znać do poniedziałku 27.06.11r.!!!!!


==========================================================================================================

Pani Dyrektor proponuje spotkanie w środę 29.06.11r. w godz.17-18,tak będzie miała czas/musimy wiedzieć co my od niej chcemy!!!!/MS/

Ostatnio edytowany przez AweCezar (2011-06-22 15:43:01)

Offline

 

#12 2011-06-22 17:44:13

 acmom

Użytkownik

Zarejestrowany: 2011-03-10
Posty: 16
Punktów :   

Re: !!!

Jeśli chodzi o 2 lipca to mi nie pasuje, ale każdy inny weekend jak najbardziej
Rozumiem, że wszyscy spotkamy się z Panią Dyrektor w środę 29.06.11, przyjadę napewno (nocleg mam zapewniony), dajcie znać o ktorej się spotkamy, trzebaby wcześniej spisać wszystkie kwestie, które mamy poruszyć podczas rozmowy.
POZDROWIENIA
ps. Marek masz rację!

Offline

 

#13 2011-06-23 11:15:00

agent

Administrator

Zarejestrowany: 2011-03-04
Posty: 37
Punktów :   

Re: !!!

OK. W takim razie, jeżeli mamy rozmawiac z panią dyrektor już o konkretach to musimy się spotkac wcześniej, np. o 16-tej w środę i spisac pytania, przedstawic działania które będziemy chcieli zrobic, dopytac o formalności itd. Jeżeli przyjadą dziewczyny z Opola i Olesna to może po spotkaniu z panią dyrektor zorganizujemy jakieś integracyjne ognisko, grila ( Grażyna czy twoja propozycja jest aktualna z grilem na twojej działce?, ja mogę się zając kupnem prowiantu i czegoś do picia:)) czy pójdziemy do knajpy....?. Opijemy 2 rok:)?... i przy okazji możemy obgadac szczegóły co do terminów itd.  Na środę wezmę sobie urlop tylko dajcie znac czy takie rozwiązanie Wam pasuje? Musimy pamiętac że czasu jest mało a później każdy z nas pojedzie na jakiś urlop i jeszcze trudniej będzie nam zorganizowac jakieś spotkanie.

Offline

 

#14 2011-06-25 21:30:43

Kwiatuszek

Użytkownik

Zarejestrowany: 2011-03-13
Posty: 49
Punktów :   

Re: !!!


A mi to zupełnie nic nie pasuje
28 jadę do Polanicy z synem na ściąganie szwów , a wieczorem wyjeżdżam do Szczecina i wracam 3 lipca
Jeżeli chodzi o spotkanie z panią dyrektor to wierzę w Was
Czy istnieje możliwość przełożenia grilla o tydzień ? Chciałabym razem z Wami opić 2 rok i oczywiście omówić konkrety związane z projektem
Pozdrawiam

Ostatnio edytowany przez Kwiatuszek (2011-06-25 21:33:35)

Offline

 

#15 2011-06-26 22:07:53

AweCezar

Użytkownik

Zarejestrowany: 2011-03-16
Posty: 59
Punktów :   

Re: !!!

Jutro Pani Dyrektor skonkretyzuje godzinę naszego spotkania w środę-przygotujmy się do tego!!!!a spotkanie nasze może być godzinę wcześniej-jak najbardziej.Nie wiem czy Ola te pisma dla nas załatwiła,jak rozmawialiśmy w "Teatralnej',bo brak kontaktu.Po spotkaniu u p.Dyrektor możemy "dać delikatnie w palnik"ku czci "II Roku":-),luz,blus....
/Jak nie na działkach,to na stadionie w knajpie ok???/
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Kto przybędzie na spotkanie w środę??? /we wtorek muszę zarezerwować "Bożą Krówkę"..!!!/?????????/
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Impreza na działce ,czy w "Bożej Krówce"???-muszę wiedzieć do godz.15 we wtorek ok???
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------
A we wrześniu możemy zrobić "drugą część imprezy"-z tymi co ich nie będzie-???
===============================================================
Jutro zaraz po rozmowie z p.Dyrektor dam znać na forum ok???

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
A   2-3.07.11 nie pasuje???na imprezę???
Jakby coś pilnego to dzwońcie  602 877 572 !!!!!!!!

==============================================================
No widzę ,że nikt na mój post nie odpowiedział,odnośnie spotkania z Panią Dyrektor w środę 29.06.2011r. o godz. 17,nawet nie podał pytań ,albo kwestii
nas  dotycząych !/No to ,co mam robić???!!!

Pani Dyrektor proponuje spotkanie w środę o godz.17.30 u siebie w świetlicy!!!!!,a my spotkajmy się o godz.16.00  przed świetlicą ok????
pójdziemy do lokalu "Pod Lwami" i uzgodnimy zakres działania ok???
Jak nie będzie odzewu to ja  olewam ta sprawę ok????Pozdrawiam!!!!;-)

Ostatnio edytowany przez AweCezar (2011-06-27 22:05:52)

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.3d.pun.pl www.ziro.pun.pl www.teenager-hogwart.pun.pl www.komputerdlazielonych.pun.pl www.aranzediscopolo.pun.pl